0 הסל ריק
סנן לפי

Currently Shopping by:

  1. קטגוריה: משתיקי קול – Silencers

אוורור

לא נמצאו פריטים בקטגוריה.

חשיבות האוורור עבור צמחים בחלל הגידול קשורה לכמה נושאים שונים:

1. פחמן דו-חמצני (CO2): צמחים בונים את עצמם בעיקר מהפחמן הדו-חמצני שהם נושמים מהאויר. צמחי הידרו וכל סוגי הצמחים תלויים בריכוז ה- CO2 שבאויר, כך הם בונים את עצמם. כשאנו מגדלים בחללים סגורים ולא באויר הפתוח, עלינו לספק אוויר טרי כל הזמן. אם לא יהיה אויר חדש, הצמח ינשום את כל ה- CO2 הזמין לו, ויגיע למצב שלא יהיה לו מספיק CO2 להתפתחות תקינה. על כן עלינו לדאוג לפתרונות אוורור מתאימים, כמו מפוח אויר אמין שישאב את האויר בחלל, וונטה אשר תכניס אויר טרי בצורה אקטיבית. 

2. טמפרטורה ולחות: כאשר אנו עובדים עם מנורות HPS בלחץ גבוה, זה כמו להדליק תנור קטן בחלל הגידול. גם הלחות בחלל משתנה בהתאם לטמפרטורה ולמזג האויר. על כן נמדוד את הטמפרטורה והלחות בחלל בעזרת מד טמפרטורה ולחות דיגיטלי, נוסיף לחות לאויר בעזרת מכשיר מפזר לחות, נוריד את הלחות בעזרת מכשיר סופח לחות ונוציא את חום הנורה בעזרת מפוח אשר מחובר לרפלקטור מקורר אויר. כמובן שמזגן בחדר הגידול תורם פלאים לאיכות הגידול ואף הכרחי בחודשי הקיץ החמים. כדי להפחית משמעותית את החום בחלל הגידול (וגם לשפר את איכות וכמות היבול) מומלץ לעבוד עם מנורת לד של Budmaster לתוצאות אולטימטיביות. 

3. אלמנט נוסף נוסף הינו אוורור ישיר על הצמחים בעזרת מאוורר קליפס. המאוורר דואג לפיזור אחיד של החום בחלל הגידול.

4. הפחתת רעשים ופילטור ריחות: ניתן להפחית את רעש המפוח ואף לנטרל אי אילו ריחות הנוצרים ממי השקיה מדושנים, נחבר פילטר פחם פעיל איכותי למפוח. האויר והריח נשאבים דרך הפחם הפעיל ויוצאים מהמפוח נטולי ריח עם אויר נקי.